I Edycja Otwartej Ligi Tanecznej

 
  

Dziękujemy za przybycie tancerzom z:

Pracownia Tańca, Ruchu i Relaksu "Aglaja", Szkoła podstawowa nr 138 w Warszawie, Loocas Dance Center, Centrum Tańca i ruchu Dance Imperium, Studio Tańca Fm, Studio Tańca Duet, Egurrola Dance Studio, Studio Tańca Pułtusk, Riviera, Akademia Tańca Dance&Me, MDK im. Władysława Broniewskiego, Hakiel Akademia Tańca.
Wyniki:
Jazz solo do 11 lat początkujący:
1 Lewandowska Zuzanna
2 Papa Victoria
Burdyńska Milena
3 Lasota Milena
Iwan Marta
Jazz solo do 11 lat zaawansowani
1 Sztama Janina
Jazz solo 12 – 15 lat
1 Skórzyńska Paulina
2 Sosińska Zuzanna
3 Nowosielska Zuzanna
Jazz solo pow. 16 lat
1 Nieszporska Olga
2 Szyszko Agnieszka
Jazz duet do 11 lat
1 Gąsiorowska Oliwia i Sztama Janina
Jazz duet pow. 16 lat
1 Banaś Antonina i Jędrzejczak Anna
Jazz miniformacje do 11 lat
1 Mini jazz
HH solo do 11 lat początkujący
1 Fedorowicz Milena
Szydłowska Zuzanna
2 Łojak Antoni
3 Pawlusińska Maja
4 Grupińska Maria
5 Wyszyńska Malina
HH solo do 11 lat zaawansowani
1 Szymczak Gabrysia
2 Balcer Agata
Strzębała Oliwia
3 Kreczmar Sonia
HH solo 12 – 15 lat początkujący
1 Witkowska Oliwia
2 Tulin Zuzanna
3 Wojciechowska Zuzanna
4 Bajerska Maja
5 Wielgosz Renata
6 Tomasik Gabriel
7 Ławeczko Małgorzata
HH solo 12 – 15 lat zaawansowani
1 Michałowska Marysia
2 Borek Kalina
3 Francheteau Róża
Kasprowicz Karolina
4 Przała Aleksandra
HH solo pow. 16 lat początkujący
1 Sadowska Sonia
2 Witrykus Karolina
3 Bajór Dominika
4 Stępień Małgorzata
HH solo pow. 16 lat zaawansowani
1 Zaciewska Julia
2 Nowosad Adrianna
3 Owczarek Dorota
4 Kinczel Dominik
Zub Dominika
HH duet do 11 lat
1 Nowicka Marta i Szymczak Gabrysia
2 Balcer Agata i Strzębała Oliwia
3 Dobosz Izabela i Kreczmar Sonia
Chodkowska Maja i Stefańska Marika
4 Guzowska Gabrysia i Hawryluk Kaja
5 Kurowska Joanna i Topolska Rozalia
HH duet 12 – 15 lat
1 Antoniuk Emilia i Stasiak Zuzanna
2 Kasprowicz Karolina i Zalewska Oliwia
3 Gładki Hanna i Francheteau Róża
4 Łukasiewicz Aleksandra i Michałowska Marysia
5 Rakowska Łucja i Uracca-Makuch Laura
HH duet pow. 16 lat
1 Nowosad Adrianna i Śmigielska Weronika
Owczarek Dorota i Zaciewska Julia
2 Chrościcka Ewelina i Wójcikowska Natalia
3 Bajór Dominika i Stępień Małgorzata
Miniformacje do 11 lat
1 HAT
2 TABU mini
3 LUZIK
Miniformacje 12 – 15 lat
1 Loocas Team
2 Shadow Junior
Shadow
3 Roe Dance Crew
TABU