III Edycja Otwartej Ligi Tanecznej

Disco Dance Solo do 11 lat:

1. Natasza Żabińska, Loocas Dance Center 2. Alicja Sierocińska, Abstrakt Sochaczew 3. Maja Chruściel, Abstrakt Sochaczew 4. Karlina Sulikowska, Egurrola Dance Studio 5. Iga Wojnowska, Egurrola Dance Studio 6. Helena Rydzewska, Egurrola Dance Studio

Disco Dance Solo 12-15 lat:

1. Aleksandra Zacharewicz, Egurrola Dance Studio 2. Karolina Mironowicz, Loocas Dance Center Patrycja Olak, Loocas Dance Center 3. Malwina Świerczyńska, Egurrola Dance Studio 4. Oliwia Szczepaniak, Egurrola Dance Studio 5. Karolina Żyszko, Loocas Dance Center 6. Maja Karczmarz, Egurrola Dance Studio

Disco Dance Solo powyżej 16 lat:

1. Małgorzata Stępień, Loocas Dance Center 2. Melania Sieczkowska, Loocas Dance Center

Disco Dance Duet do 11 lat:

1. Zosia Zając, Natasza Żabińska, Loocas Dance Center 2. Julia Niemiec, Milena Wiktorowicz, Loocas Dance Center 3. Michał Klok, Julia Wojtczak, Abstrakt Sochaczew 4. Maja Chruściel, Alicja Sierocińska, Abstrakt Sochaczew 5. Zofia Skowrońska, Oliwia Trześniewska, Egurrola Dance Studio 6. Marysia Kaczmarska, Karolina Sulikowska, Egurrola Dance Studio 7. Kornelia Pakuła, Natalia Tomczak, Abstrakt Sochaczew

Disco Dance Duet 12-15 lat:

1. Gabriela Czajkowska, Aleksandra Kamer, Egurrola Dance Studio 2. Julia Jaros, Kacper Jelonek, Abstrakt Sochaczew 3. Maja Karczmarz, Aleksandra Pakuła, Egurrola Dance Studio

Disco Dance Duet powyżej 16 lat:

1. Ula Fornalik, Melania Sieczkowska, Loocas Dance Center

Disco Dance mini formacje 12-15 lat:

1. Loocasteam Disco One, Loocas Dance Center 2. Loocasteam Disco Junior, Loocas Dance Center

Disco Dance mini formacje powyżej 16 lat:

1. Loocasteam Disco Adults, Loocas Dance Center

Jazz Solo Debiuty do 11 lat:

1. Helena Kraś, Egurrola Dance Studio 2. Adela Glińska, Egurrola Dance Studio 3. Hanna Pomarańska, Egurrola Dance Studio

Jazz Solo Debiuty 12-15 lat:

1. Anna Wasilewska, Egurrola Dance Studio 2. Karolina Papierz, Egurrola Dance Studio

Jazz Solo do 11 lat:

1. Tosia Zając, Loocas Dance Center

Jazz Solo 12-15 lat:

1. Julia Piekarek, Studio Tańca Fame 2. Zuzanna Falencik, Egurrola Dance Studio Maja Ferszt, Studio Tańca Fame 3. Oliwia Nasiadka, East Side Dance Academy 4. Julia Pekla, Egurrola Dance Studio

Jazz Solo powyżej 16 lat:

1. Aleksandra Kazimierska, Studio Tańca Fame, 2. Agata Koźbiał, Abstrakt Sochaczew 3. Małgorzata Stępień, Loocas Dance Center 4. Anna Sot, East Side Dance Academy

Jazz Duet do 11 lat:

1. Maja Orzeszyna, Natalia Ziemińska, Hakiel Akademia Tańca

Jazz Duet 12-15 lat:

1. Maja Majek, Maja Śmidowicz, Art Dance Complex 2. Lena Małecka, Marta Oniszek, Art Dance Complex 3. Amelia Krawczyk, Katarzyna Linkiewicz, Art Dance Complex 4. Hanna Łączyńska, Karolina Papież, Egurrola Dance Studio

Jazz Duet powyżej 16 lat:

1. Maja Ferszt, Ola Kazimierska, Studio Tańca Fame 2. Klaudia Kucińska, Apolonia Michalska, Lemon Dance Center

Jazz mini formacje do 11 lat:

1. Jazzmal, Hakiel Akademia Tańca 2. Minimal, Hakiel Akademia Tańća

Jazz mini formacje, 12-15 lat:

1. Art Dance Complex Junior 2, Art Dance Complex 2. Tabu jazz, Hakiel Akademia Tańca

Hip Hop Solo Debiuty do 11 lat:

1. Marta Kaczkowska, Fabryka Tańca Idol 2. Zofia Kryda, Hakiel Akademia Tańca 3. Gabriela Pietraczyk, Hakiel Akademia Tańca 4. Franciszka Pasek, Hakiel Akademia Tańca 5. Lena Zielińska, Fabryka Tańca Idol

Hip hop Solo Debiuty 12-15 lat:

1. Zuzanna Poncyliusz, Studio Tańca Free Mind 2. Aleksandra Krekora, Fabryka Tańca Idol Karolina Molena, Fabryka Tańca Idol 3. Mateusz Kempka, Hakiel Akademia Tańca Alicja Jakubiak, Studio Tańca Stop And Go 4. Oliwia Królak, Loocas Dance Center

Hip hop Solo Debiuty powyżej 16 lat:

1.Marta Prus, Loocas Dance Center 2. Agata Chmielewska 3. Natalia Rykowska, Fabryka Tańca Idol 4. Laura Błociszewska, Loocas Dance Center

Hip Hop Solo do 11 lat:

1. Anna Kaczkowska, Fabryka Tańca Idol 2. Andrea Konarski, Hakiel Akademia Tańca 3. Antonina Król, Hakiel Akademia Tańca 4. Gabriela Guzowska, Hakiel Akademia Tańca 5. Iwo Lennon, Loocas Dance Center

Hip hop Solo 12-15 lat:

1. Maria Michałowska, Hakiel Akademia Tańca 2. Julia Mamcarz, Loocas Dance Center 3. Franciszek Żurek, Hakiel Akademia Tańca 4. Mieszko Maciejewski, Studio Tańca Stop And Go 5. Marta Nowicka, Hakiel Akademia Tańca 6. Oliwia Szymczak, Hakiel Akademia Tańca

Hip hop Solo powyżej 16 lat:

1. Julia Zaciewska, Loocas Dance Center 2. Dawid Birkowski, Fabryka Tańca Idol 3. Katarzyna Kondrat, Loocas Dance Center 4. Zuzanna Minakowska, Loocas Dance Center 5. Kamil Podorski, Street Dance Studio

Hip hop Duet do 11 lat:

1. Wiktoria Neumann, Milena Sawczuk, Hakiel Akademia Tańca 2. Anna Kaczkowska, Marta Kaczkowska, Fabryka Tańca Idol 3. Anna Górska, Basia Kopczyńska, Hakiel Akademia Tańca 4. Anna Antoszewska, Maja Kosel, Spin Freekies     Gabrysia Guzowska, Marika Stefańska, Hakiel Akademia Tańca 5. Patrycja Cieślak, Julia Fonfara, Spin Freekies

Hip hop Duet 12-15 lat:

1. Karolina Kasprowicz, Maria Michałowska, Hakiel Akademia Tańca 2. Marta Nowicka, Gabriela Szymczak, Hakiel Akademia Tańca 3. Maria Bejm, Katarzyna Gołąbek, Hakiel Akademia Tańca 4. Agata Balcer, Aleksandra Przała, Hakiel Akademia Tańca Aleksandra Łukasiewicz, Oliwia Szymczak, Hakiel Akademia Tańca 5. Maja Chodkowska, Weronika Drzewiecka, Hakiel Akademia Tańca

Hip hop Duet powyżej 16 lat:

1. Kasia Kondrat, Julia Zaciewska, Loocas Dance Center 2. Sylwester Dumała, Petusko Jans-Keviss, Egurrola Dance Studio 3. Kamil Podorski, Alicja Reurowicz, Street Dance Studio

Hip hop mini formacje do 11 lat:

1. Mini formacja Idol, Fabryka Tańca Idol 2. Shadow Kids, Hakiel Akademia Tańca 3. Tabu Mini, Hakiel Akademia Tańca

Hip hop mini formacje 12-15 lat:

1. Shadow Junior, Hakiel Akademia Tańca 2. Loocasteam Junior One, Loocas Dance Center 3. Tabu, Hakiel Akademia Tańca 4. Mini formacja Idol, Fabryka Tańća Idol 5. Sztama Stop And Go, Studio Tańca Stop And Go

Hip hop mini formacje powyżej 16 lat: 1. Loocasteam Adults One, Loocas Dance Center 2. Freesteps, Spin Freekies

Dziękujemy szkołom tańca:

Studio Tańca Free Mind, East Side Dance Academy, Street Dance Studio, Lemono Dance Center, Studio Tańca Stop And Go, Art Dance Complex, Egurrola Dance Studio, Studio Tańca Fame, Szkoła Tańca Abstrakt Sochaczew, Loocas Dance Center, Studio Tańca Spin Freekies, Fabryka Tańca Idol, Hakiel Akademia Tańca.